X
Pristatymo mokestis : Pasirinkite adresą
Šalis  
Apskritis
  
  
Cart Loading

TIENS kordicepso kapsulės

PV : 39,60
BV: 39,60
Įtraukti į prisijungimo rinkinį

Kordicepso, „stebuklingojo grybo“, savybės kinų medicinoje buvo žinomos dar prieš keletą šimtmečių. Pastaruoju metu atlikti moksliniai tyrimai patvirtino kininio kordicepso (Cordyceps sinensis) stebuklingumą ir įrodė daugelį jo savybių: natūralios apsaugos skatinimą, organizmo funkcijų stimuliavimą ir bendros savijautos gerinimą.

Kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis), tiksliau, kininis ofiokordicepsas (Ophiocordyceps sinensis), nes toks šios rūšies mokslinis pavadinimas vartojamas nuo 2007 metų, taip pat dar žinomas kaip vikšrų grybelis arba, paprasčiau, kordicepsas. Šiltaisiais metų mėnesiais jis auga kaip ir bet koks kitas grybas, tačiau žiemą jo namais tampa tam tikrų drugių rūšių lervos. Kad išliktų, grybas paverčia vabzdį mumija, o tuomet juo maitinasi. Kordicepsų natūraliai randama Tibete ir Nepale trijų‒penkių tūkstančių metrų aukštyje virš jūros lygio.

Šis grybas, atrastas maždaug prieš pusantro tūkstančio metų Himalajų piemenų, greitai buvo pritaikytas kinų natūraliojoje medicinoje, daugiausia kaip aktyvinanti ir senėjimą stabdanti medžiaga, neleidžianti vystytis demencijai ir pagerinanti fizinę būklę. Dėl savo retumo ir stebuklingų savybių kordicepsas buvo labai brangus. Senovės Kinijoje jį galėjo sau leisti tik imperatoriaus dvariškiai ir aukštuomenė. Mūsų laikais šie grybai auginami bioreaktoriuose. Metinė produkcija skaičiuojama milijonais tonų, todėl dabar jų išskirtinėmis savybėmis gali naudotis kiekvienas.

TIENS šį nuostabų papildą gamina naudodama pažangiausias biotechnologijas ir išsaugo natūralią preparato sudėtį.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Pagrindinės kordicepso sudedamosios dalys yra kordicepinas ir adenozinas – veikliosios medžiagos, kurios lemia grybo auginimo kokybę. Jos gali atlikti vaidmenį plataus spektro biologiniuose procesuose, pavyzdžiui energijos transportavimo tarp ląstelių procese. Kitos veikliosios medžiagos yra polisacharidai, kordicepso rūgštis ir vitaminai A, B, C, E, 16 aminorūgščių, superoksido dismutazė (SOD), cinkas, selenas, magnis, geležis ir kalis.

POVEIKIS

  • Sustiprina bendrą organizmo atsparumą.
  • Gali pagerinti apetitą.
  • Suteikia energijos, padidina ištvermę, sumažina nuovargį ‒ tai gali padėti pagerinti sportinius rezultatus.
  • Pasižymi antivirusinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, veikiančiomis, pavyzdžiui, auksinį stafilokoką (Staphylococcus aureus).
  • Padeda subalansuoti cukraus metabolizmą kraujyje.
  • Palaiko kvėpavimo sistemos veiklą, ypač pagerina plaučių veiklos efektyvumą ir sugebėjimą panaudoti deguonį (pagreitina ląstelių prisitaikymą prie mažo deguonies kiekio).
  • Gali sustiprinti vyrų potenciją.

DOZAVIMAS

1–2 preparato kapsules galima vartoti du kartus per dieną. Preparatą vartoti nevalgius, tarp pusryčių, pietų ir vakarienės, užgeriant šiltu vandeniu.

Grynasis kiekis: 100 kapsulių

ĮSPĖJIMAS

Preparato negalima vartoti nėščioms ir žindančioms moterims bei jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Kordicepso preparatas gali trukdyti kai kurių imunitetą slopinančių vaistų poveikiui (vaistų, mažinančių imuninės sistemos aktyvumą, pvz., saugančių nuo transplantuoto organo atmetimo), todėl nepamirškite informuoti apie jo vartojimą gydytojo.

 

GAMINIO ETIKETĖ