X
Pristatymo mokestis : Pasirinkite adresą
Šalis  
Apskritis
  
  
Cart Loading

TIENS kapsulės žarnynui „Digest“

TIENS sukūrė natūralų papildą virškinamajam traktui, kuris paskatins tinkamą virškinimo sistemos veiklą.
PV : 27,00
BV: 27,00
Įtraukti į prisijungimo rinkinį

Pasak kinų, sveika virškinimo sistema – viso organizmo sveikatos garantija. Dėl prastų mitybos įpročių ir pernelyg didelio streso patiriame įvairaus pobūdžio skrandžio ir žarnyno negalavimus, todėl TIENS sukūrė „Digest“ – natūralius maisto papildus, kurie padės palaikyti tinkamą virškinimo sistemos veiklą.

Kinų patarlė byloja: „Inkstų darbingumas – įgimtas, skrandžio – įgyjamas“. Iš tiesų, skrandžio ir virškinimo problemos dažniausiai atsiranda dėl mūsų pačių kaltės. Per mažai sportuojame – sulėtėja medžiagų apykaita, mūsų gyvenimo būdas yra įtemptas, vartojame perdirbtą maistą, kuriame pilna konservantų, o jie naikina virškinamojo trakto bakterinę mikroflorą. Iš tiesų gerosios žarnyno bakterijos yra labai svarbios tinkamam organizmo funkcionavimui. Sveiko žmogaus virškinamajame trakte dominuoja naudingosios probiotinės bakterijos (Bifidobacterium ir Lactobacillus). Jų yra fermentuotuose pieno produktuose, farmaciniuose preparatuose ir prebiotikuose. Prebiotikai – nesuvirškinamos maisto sudedamosios dalys, kurios stimuliuoja bakterijų, esančių gaubtinėje žarnoje, augimą ir jų aktyvumą bei pagerina žarnyno būklę. Prebiotiniuose polisachariduose esantis inulinas ir kelios rūšys krakmolo yra atsparios virškinamojo trakto fermentams. Oligosacharidai, pasižymintys prebiotinėmis savybėmis, yra fruktooligosacharidai (FOS).

Kita kinų patarlė byloja: „Jei skrandis negaluoja, dar 100 kitų ligų atsiranda“. Vadinasi tinkama mityba palaiko gerą savijautą, o vartojami maisto produktai ne tik turi maistingųjų medžiagų, bet ir padeda pagerinti sveikatą. Būtent augalinės kilmės maistas yra laikomas itin naudingas sveikatai ir būtent dėl šios priežasties vadinamas funkciniu maistu. Tarp sveikatą gerinančių medžiagų yra maistinės skaidulos, aminorūgštys, baltymai, vitaminai ir mineralai, nesočiosios riebalų rūgštys, cholinas ir lecitinas, taip pat jau minėtosios pieno produktų fermentinės bakterijos ir oligosacharidai. Daugelis šių medžiagų yra šio papildo sudedamosios dalys, kurios natūraliu būdu būtų palaiko tinkamą virškinamojo trakto funkcionavimą.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Papilde yra maistinių skaidulų, įskaitant ir inuliną, obuolių pektiną, celiuliozę, linų sėmenis ir anyžių, taip pat gerąsias bakterijas: bifidobakterijas ir Lactobacillus acidophilus.

Maistinės skaidulos, dar vadinamos ląsteliena, yra įvairių augaluose esančių medžiagų įskaitant celiuliozę, ligniną ar daržovių lipus rinkinys. Skaidulos, kurių nevirškina virškinamojo trakto fermentai, teigiamai veikia jo funkcijas, nes sugeria vandenį, išsipučia ir pagerina žarnyno peristaltiką. Pektinai – vandenyje tirpios skaidulinės medžiagos, randamos įvairių augalų ląstelių sienelėse. Šiame preparate yra obuolių pektino. Buvo įrodyta, jog kasdienis 6 g pektino suvartojimas prisideda prie gerojo cholesterolio kraujyje palaikymo, o 10 g pektino maisto metu sumažina gliukozės padidėjimą kraujyje pavalgius.

Linų sėklos, dar vadinamos linų sėmenimis, yra vienas iš populiariausių produktų, naudojamų natūralioje medicinoje. Sėmenyse yra daugybė naudingųjų medžiagų: nesočiųjų riebalų rūgščių, skaidulų, lengvai virškinamų baltymų, vitamino B1 ir B6, kurie prisideda prie tinkamo baltymų ir glikogeno metabolizmo. Taip pat jose yra magnio, kalcio, kurie reikalingi tinkamai virškinimo fermentų funkcijai, geležies, cinko, kurie reikalingi įvairioms organizmo funkcijoms, įskaitant ir angliavandenių ir riebiųjų rūgščių medžiagų apykaitą, o cholinas – vienas iš lecitino sudedamųjų dalių – reikalingas tinkamam riebalų metabolizmui. Šios sėklos naudojamos gydyme vaistažolėmis kaip skrandį sauganti medžiaga ir palengvinanti virškinimo sistemos negalavimus.

POVEIKIS

Preparato sudedamosios dalys turi tokį poveikį:

  • Skaidulos pagerina žarnyno peristaltiką ir tuštinimąsi, sumažina dujų kaupimąsi žarnyne bei pagerina virškinimą,
  • probiotinės bakterijos papildo natūralią virškinamojo trakto mikroflorą,
  • pektinas padeda palaikyti tinkamą cholesterolio kiekį kraujyje (jei kasdien suvartojama 6 g pektino),
  • linų sėmenys saugo virškinamąjį traktą,
  • linų sėmenyse esantys vitaminai ir mineralai palaiko tinkamą įvairių medžiagų metabolizmą.

VARTOJIMAS:

Gerkite po dvi tabletes 3 kartus per dieną po valgio. Tabletes galima sukramtyti arba nuryti užgėrus stikline vandens.  

Grynasis kiekis:   90 tablečių

 

GAMINIO ETIKETĖ