X
Pristatymo mokestis : Pasirinkite adresą
Šalis  
Apskritis
  
  
Cart Loading

Tabletės „TIENS Propolis“

Antioksidantų šaltinis, palaiko natūralią organizmo apsaugą
PV : 17,60
BV: 17,60
Įtraukti į prisijungimo rinkinį

Medus nėra vienintelis nepakartojamas bičių darbo vaisius. Šie nepaprastai naudingi vabzdžiai gamina specialius klijus, vadinamus pikiu. Bičių pikis buvo žinomas ir senovės egiptiečiams, graikams bei asirams, kurie pikį dažniausiai naudodavo žaizdoms gydyti, imuninei sistemai stiprinti ir virškinamojo trakto negalavimams gydyti.

APRAŠYMAS

Bičių pikis – tai įvairios augalinės dervos, kurias bitės surenka iš tam tikrų augalų ir medžių, pavyzdžiui, tuopų, beržų ar paprastųjų kaštonų, pumpurų. Šių augalų pumpurai yra padengti tam tikra medžiaga, apsaugančia juos nuo bakterijų, erkių, grybų ir vabzdžių. Bitės surinktas dervas panaudoja įvairioms avilio dalims uždengti, taip ne tik izoliuodamos, bet ir dezinfekuodamos avilį – tokiu būdu yra mumifikuojami negyvų kenkėjų, patekusių į avilį, kūnai, kurie dėl savo dydžio negali būti pašalinami. Medicinoje bičių pikis naudojamas jau nuo senų laikų.

SUDĖTIS

Bičių pikyje yra keli šimtai skirtingų cheminių junginių. Priklausomai nuo pikio kilmės, medžiagų proporcijos gali skirtis. Paprastai bičių pikio sudėtyje yra: dervų, augalinio bičių vaško, eterinių aliejų, baltymų, mikroelementų (vario, silicio, mangano, magnio, cinko) bei B, E, H ir P grupių vitaminų. Dėl visų šių elementų ir junginių bičių pikis yra labai naudingas sveikatai.

Vaistinė dirvuolė (Agrimonia eupatoria) liaudies medicinoje plačiai naudojama šimtus metų. Be kitų elementų, jos sudėtyje yra flavonoidų, taninų, eterinių aliejų bei vitamino K. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai įrodė, kad šio augalo tinktūros padeda palaikyti natūralią organizmo apsauginę funkciją ir padidinti organizmo atsparumą.

Vitaminas C padeda saugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją ir sumažinti nuovargį. 

POVEIKIS

  • Vaistinė dirvuolė padeda palaikyti natūralią organizmo apsauginę funkciją ir didinti organizmo atsparumą.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją.
  • Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.
  • Vitaminas C padeda sumažinti nuovargį ir palaikyti normalią nervinės sistemos veiklą.

DOZAVIMAS

Vartokite po 2 tabletes (laikydami burnoje, kol ištirps) 3 kartus per dieną.

Grynasis kiekis:  60 tablečių

KONTRAINDIKACIJOS

Nerekomenduojama vartoti asmenims, kurie yra alergiški preparato sudėtyje esančioms medžiagoms arba serga autoimuninėmis ligomis.

 

GAMINIO ETIKETĖ

Gaminio prezentacija